...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...:: GooDLik34 ::...


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lista celor care au primit ban pe server

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
extr3m*goodlik3

extr3m*goodlik3


Posts : 45
Join date : 25/05/2009
Age : 31
Location : Tg Jiu

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: Re: Lista celor care au primit ban pe server   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 12:35 am

singurul lucru pe care il pot spune e ca lista celor banati esde de peste 100:|
Sus In jos
extr3m*goodlik3

extr3m*goodlik3


Posts : 45
Join date : 25/05/2009
Age : 31
Location : Tg Jiu

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: Re: Lista celor care au primit ban pe server   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 12:36 am

majoritate din cauza pt. ca erau din tari straine aveau lag si insistau sa ramana pe server:|
Sus In jos
extr3m*goodlik3

extr3m*goodlik3


Posts : 45
Join date : 25/05/2009
Age : 31
Location : Tg Jiu

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: Re: Lista celor care au primit ban pe server   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 12:37 am

iar in jur de 20 au fost codati:|
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 5:29 am

poi daca au wall coduri...alea alea injura pe serv;) le dau lama dau retry in consola si intra dinou si le da fratele tau ban:X:X:X cheers Basketball
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 5:30 am

si aia din tari straine au lag intra cu coade alea alea...Wink avea unu lag 540:))=))
Sus In jos
good




Posts : 20
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: raspuns...   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 4:05 pm

partial nu sunt deacord cu voi fara suparare...
1. cei din tari straine cu ping, treb de prevenit cu un avertisment ban 100 min ceva de genul acesta, apoi daca iar intra si nu sia rezolvat lagul nai cei face permanet, orikum multi au problema de moment downloadeaza ceva...sau antivirusul mai face la moment kate un update si multe alte chestii...
eo tot nus din RO Smile
2. lista celor codatzi cred ca ar fi cazul de facut cate un topik fiecarui, indata ce ai prins un codat iai facut poze, si daca nu le transmite sau mai sunt si din astia care transmit si se vede de la o posta kai kodat le postezi aici si indici si cauza caci dupa ai sa ai dovezi nu numai vb Wink ca se trezesk unii peste o saptamana si fac cereri de gen Am ban oare de ce ? Smile ca nam facut nimik...

ms pentru timpul acordat Wink
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:14 pm

Asa e cum zice good
Sus In jos
sNk

sNk


Posts : 47
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: sNk   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 12:08 am

mai taci mey madalyn Smile)=))Smile)=))Smile)=))Smile)=)) ca tu tot ce zice good e bn de unde stii Smile)=))Smile)=))Smile)=))Smile)=))Smile)=))
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 12:57 am

CUm sa nu stiu eu mah...doar e fratele meu de guma ce dracu:))=))) hahaa
Sus In jos
kiDDu<3

kiDDu<3


Posts : 111
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Location : Focsani

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: Dark^3dy   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 9:53 pm

Ar trebui bagat Country_kicker sa nu mai avem probleme cu cei din alte tari....Very Happy
Sus In jos
sNk

sNk


Posts : 47
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: sNk   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 3:32 am

mi se pare o idee boona Very Happy
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 3:38 am

nop...ca dupaia o sa fie serv gool lasa ca e bn si cu straini ce plm ,,,,
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lista celor care au primit ban pe server Empty
MesajSubiect: Re: Lista celor care au primit ban pe server   Lista celor care au primit ban pe server Icon_minitime

Sus In jos
 
Lista celor care au primit ban pe server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» doua adrese pe care gasiti cam ce vreti
» w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur
» Lista cu amenzi
» LISta cu amenzi
» Lista membrilor PD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...:: GooDLik34 ::... :: GoDLik3 CS. :: Ban List-
Mergi direct la: