...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...:: GooDLik34 ::...


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
raduZ

raduZ


Posts : 79
Join date : 25/05/2009

w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Empty
MesajSubiect: w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur   w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 3:42 am

w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negru... a fost sanctionat adminu lui este "abce"
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 3:48 am

Atat am vrut sa aud:)) ca e un nobb negru:)) e varza daca si mie imi da ban:))
Sus In jos
extr3m*goodlik3

extr3m*goodlik3


Posts : 45
Join date : 25/05/2009
Age : 31
Location : Tg Jiu

w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Empty
MesajSubiect: Re: w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur   w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 2:20 pm

just nu te bucura sanctiunea e doar pt o saptamana;)
Sus In jos
good




Posts : 20
Join date : 25/05/2009

w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Empty
MesajSubiect: raspuns...   w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 5:03 pm

ma implic si eo Smile
deci parerea mea e ca daca mai greseste odata sa i se suspendeze definitiv adminul si in caz ca, dupa suspendare iar isi face de cap Ban... poate atunci se va gandi si el la comportament caci lasa de dorit am putin timp pe server dar deaku am avut onoarea sa tin discutie cu dumnealui Smile e ff fain, nustiu cum admineaza dar la faza comportamentului e 0
De aici rezulta ca daca un admin are comportamentul 0 atunci ce poate el sa ceara de la un simplu player ? caci ala daca nare tarie de caracter (adika player-ul) tot se va cobora la nivelul astuia (admin) si prin asa metode se ajunge ca un server sa se duka de rapa Neutral sau sa joace numai adminii in dependenta ce scopuri vati pus sa fie un server public sau privat Wink
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:13 pm

dapp...mane sa faci cum zice good mai greseste odata pa admin:X si mah bucur ca o saptamana il tin numai in ban cu ma tinut si el pe me:X
Sus In jos
sNk

sNk


Posts : 47
Join date : 25/05/2009

w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Empty
MesajSubiect: sNk   w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 12:00 am

hai jamaica nu fi rau Smile)=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Empty
MesajSubiect: Re: w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur   w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur Icon_minitime

Sus In jos
 
w1sh nu am uitat de reclamatia care i`ai facut`o lu negur
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» doua adrese pe care gasiti cam ce vreti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...:: GooDLik34 ::... :: GoDLik3 CS. :: Reclamatii-
Mergi direct la: