...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...:: GooDLik34 ::...


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere marire admin cleo

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cleo

Cleo


Posts : 19
Join date : 26/05/2009
Location : Romania

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: Cerere marire admin cleo   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 4:36 pm

Nick:Cleo
Accesul curent:unu mic
Ce acces doresti:mai mare...sa pot da ban si sa fac poze
Motivul:...nu pot da ban si nu pot face poze
Sus In jos
kiDDu<3

kiDDu<3


Posts : 111
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Location : Focsani

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: Dark^3dy   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 7:25 pm

Nuj ce sa zic...va fi la aprecierea Ownerilor..:-s Very Happy
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 11:11 pm

COntra;)
Sus In jos
good




Posts : 20
Join date : 25/05/2009

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: raspuns...   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 2:54 am

prea devereme Smile fara suparare dar totul vine de la sine nu noi treb sa cerem mariri ci singur detinatorul treb sa le mareaska, consider ca asa va fi mai bine. daca tot facemi cereri de marire din doua in doua zile ajungem si noi OWNER Very Happy
Sus In jos
kiDDu<3

kiDDu<3


Posts : 111
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Location : Focsani

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: Dark^3dy   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 3:39 pm

Asha e cum zice good.... afro Very Happy
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 19
Join date : 26/05/2009
Location : Romania

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere marire admin cleo   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:46 am

NORMAL ma cum sa nu-mi dea jamaica CONTRA!!!ba vezi ca astea nu se ia dupa cum de bn te intelegi...ci depinde de cum joci si cum te comporti!!!!DA TU CE STII!!!
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 4:36 am

Daca eu zic contra asa e mah ce mah intereseaza pe mine ce zic altii...Wink asa ca ciocu mic ca poate o sa ai slot;)b-)
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 19
Join date : 26/05/2009
Location : Romania

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere marire admin cleo   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 4:52 pm

Ba dc faci u amenintari din astea...nu esti sef....esti un simplu admin...ca si mie....avem acelasi RANK amandoi...asa ca shhhttt Neutral ...
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 4:55 pm

ba da eu sunt sefu;) a vb cu yonutz si a zis ca nu til mareste;)b-) asa ca dnfd la tine;)
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 19
Join date : 26/05/2009
Location : Romania

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere marire admin cleo   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 2:48 am

eu nu cred ca u esti sefu....mai asteapta...deocamdata e IONUTZ
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Cerere marire admin cleo Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 1:05 am

Sefii sunt:yonutz....Raduli....JaMaIcA....R3try
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere marire admin cleo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere marire admin cleo   Cerere marire admin cleo Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere marire admin cleo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin Cleo
» Cerere marire admin
» Cerere marire admin
» cerere marire admin [model]
» cerere lider si admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...:: GooDLik34 ::... :: GoDLik3 CS. :: Cerere Marire Admin-
Mergi direct la: