...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!

Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere

Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!

Va dorim navigare placuta in continuare!
...:: GooDLik34 ::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...:: GooDLik34 ::...


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Antrenamente & Meciuri !!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Tralalela

Tralalela


Posts : 30
Join date : 06/06/2009
Location : Constanta

Antrenamente  & Meciuri !!! Empty
MesajSubiect: Antrenamente & Meciuri !!!   Antrenamente  & Meciuri !!! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 4:13 pm

Daca vreti sa facem un clan de cstrike 1.6 destul de bun , ar trebui sa aplicam niste reguli . Cum ar fi sa facem antrenamente , macar de 3 ori pe sapt ( Sambata , Duminica si Alta zi ). Am vorbit si cu varu`(Jamaica) si am inteles ca nu prea jucati meciuri , as vrea sa se ia niste masuri in aceste cazuri. Good sper sa iei o decizie buna . Vreau opinile celor din clan cat mai rpd Very Happy . App in legatura cu postul , sper sa fi postat bine , acest folder "off topic" ar trebui sa fie redenumit " Relati cu Publicul , Parerile Publicului" ceva de genul, si mai am niste idei , le voi posta eu dar nu akm.
Sus In jos
JaMaIcA

JaMaIcA


Posts : 141
Join date : 25/05/2009

Antrenamente  & Meciuri !!! Empty
MesajSubiect: DInaMo:X   Antrenamente  & Meciuri !!! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 6:41 pm

ffff....bn varule;)b-)b-) eu zic ca e bn cum zice varu;)b-) ca oricum;) nu am jucat un meci de 3 luni:)))
Sus In jos
kiDDu<3

kiDDu<3


Posts : 111
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Location : Focsani

Antrenamente  & Meciuri !!! Empty
MesajSubiect: Dark^3dy   Antrenamente  & Meciuri !!! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 6:55 pm

km asha e... Sad dar lasam la pararea lu Jo k el e cL pana la urma+ k e serv lui.. Wink Wink
Sus In jos
Tralalela

Tralalela


Posts : 30
Join date : 06/06/2009
Location : Constanta

Antrenamente  & Meciuri !!! Empty
MesajSubiect: ......sunT aiCi......   Antrenamente  & Meciuri !!! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 6:59 pm

Va multumesc ca sunteti de acord cu mine...sper sa fie si Jo....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Antrenamente  & Meciuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente & Meciuri !!!   Antrenamente  & Meciuri !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Antrenamente & Meciuri !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...:: GooDLik34 ::... :: Free zone :: Off Topic-
Mergi direct la: